משלוחים חינם עד הבית בקניה של 400 ₪ ומעלה

נעים להכיר

טלי שרף-חזן, מנכ"לית ומעצבת ראשית TALIA בשנת 2011 ייסדתי ויזמתי את TALIA  מתוך הבנה עמוקה של הצרכים שלי. חיפשתי בגדים כיפים, אופנתיים, טרנדים שמותאמים לנשים כמוני - חובבות אופנה וסטייל, בלי להתפשר על נוחות ופרקטיות ובלי להדחס לבגדים שלא נועדו למידה/גיל/מבנה הגוף שלי.

מאז ועד היום אני מייצרת, מייבאת ומוצאת עבורנו את הקולקציות הכי יפות והכי נכונות. בטווח מידות רחב (38-50) ואני שמחה לבשר שבמהלך שנת 2020 נרחיב את טווח המידות עוד.

אני מאמינה בקהילה ולכן מירב המאמצים, החשיבה וההשקעה שלי מכוונים לקהילת הלקוחות הנאמנה והגדלה שלי. זה אומר שיתוף, זה אומר שאתן חלק מהמותג בדיוק כמוני וזה אומר שאני עובדת בשביל שכל אחת ואחת מכן תוכל להנות משופינג כמו שהיא לא נהנתה אף פעם. כן,כן, אפשר להנות מחווית שופינג אונליין לא פחות מאשר שופינג בחנות פיזית. ואפילו יותר.

אני מאמינה בחיים טובים, ואני חושבת שאנחנו פה על האדמה הזאת כדי לנצל את החיים עד תום .  אני מאמינה בנשים. אני מאמינה שאישה שטוב לה משפיעה על הסביבה שלה בצורה מדהימה. ואם הצלחתי לעשות טוב עבור אישה אחת, זה אומר שהשפעתי הרבה יותר ממה שנראה לי - וזה, מרגש! אני מאמינה שכשאני נראית טוב, כשאני לובשת משהו שעושה לי טוב בראי, או בנשמה, היום שלי יראה טוב יותר. כשאני מחייכת לעולם העולם מחייך אלי. ואני בעיקר מאמינה שלא צריך לפחד מלנסות דברים חדשים - זה יכול להיות טיפוס הרים, או לטוס לבד לחו"ל או לנסות חצאית בפעם הראשונה בחיים. הכל פתוח.

אני מזמינה אותך להיות חלק מהעולם המפרגן והמפנק שלי.

טוב פה.

טלי